سیستم ضد سرقت مسلحانه
ویژه طلافروشیها و بانکها

واقعا هیچی نمیتونه جلوی سرقت مسلحانه از طلا و جواهر فروشیها را بگیره بجز سیستـم ضـد سرقت مسلحانه گاردمن که نه تنها به شکلی غیر قابل تصور، سرقت طلا و جواهرات داخل ویترین و پیشخوان را غیر ممکن میکنه بلکه با توجه به عملکرد هوشمند و سریعی که داره، از جان و سلامتی فروشندگان نیز در مقابل سارقین خشن محافظت میکنه و اجازه تهدید، آزار و اذیت، آسیب بدنی یا قتل فروشنگان را نخواهد داد.

مجسم کنید داخل مغازه ایستاده اید و ناگهان میبینید چند نفر مقابل ویترین با اسلحه ایستادن و میخوان با ضربات تبر یا شلیک گلوله، شیشه ویترین را تخریب کنند و طلاها را سرقت کنند!!! شاید بگید که شیشه ضد گلوله است و نمیتونن، اگرچه شیشه ضد گلوله نیز تعریف خودش را داره که در ایران هیچ فروشنده ای به اون عمل نمیکنه چون اونوقت دیگه نمیتونه با قیمت پایین بفروشه و یقینا مشتریهاشو از دست میده، پس از این موضوع فعلا میگذریم، اگرچه در مرحله بعدی احتمالا آرزو میکنید که کاش شیشه ویترین قابل شکستن بود و سارقین همون بیرون میموندن و طلا و جواهرات ویترین را جمع میکردند و داخل نمیومدن.

حالا فرض میکنیم که درب مغازه شما همیشه بسته است و شما بدون اطمینان از امن بودن موقعیت، درب را برای کسی باز نمیکنید، خوب پس اینطور مجسم کنید که داخل مغازه در حال صحبت با یک مشتری بودید و کار مشتری تموم شده و از مغازه میره بیرون و هنوز درب بسته نشده که چند نفر اسلحه به دست وارد مغازه میشن!!! خوب اونوقت چیکار میکنید؟؟!! لطفا نگید شوکر دارم، گاز فلفل دارم، چماق گذاشتم دم دستم و .... یا آلارمو فعال میکنم چون سارقینی که مسلحانه میان،  نه تنها ونگ ونگ آلارم شما براشون اهمیتی نداره بلکه شوکر و گاز فلفل و اون چماقتون هم در مقابل اسلحه  آنها و برخورداری از مزیت ابتکار عمل براشون مایه خنده است و ممکنه عصبی ترشون هم بکنه، ضمن اینکه کل زمانی که سارقین، مهمان یا به عبارتی میزبان شما در مغازه خودتان هستند به 3 دقیقه نخواهد رسید که طبیعتا دریافت کمک از طرف پلیس را تو اون سه دقیقه باید فراموش کنید و اگر هم کوچکترین حرکتی در اون سه دقیقه انجام بدید، با توجه به استرسی که سارقین دارند، یقینا حساب شما را با شلیک چند گلوله ناقابل با خودشون صاف میکنند!!!!

یا اصلا فرض کنید، سارقین، خیلی شیک و مرتب اومدن مغازه شما، خوب یقینا درب را براشون باز میکنید دیگه، ولی وقتی سرویسهای طلا را براشون روی میز چیدید، اسلحه را از کمرشون در میارن چه خواهید کرد؟؟!!

تمام اینها را گفتیم که اولا خودتون یقینا میتونید به سناریوهای دیگه هم فکر کنید ولی حالا  خیلی صادقانه به خودتون پاسخ بدید که واقعا آرزوی یک طلافروش در اون لحظات نفس گیر که سارقین مسلح خشن وارد مغازه اش میشن چیه؟

بر اساس گفتگو با تعداد زیادی از طلافروشهایی که اینطوری مورد سرقت قرا گرفتند، به شما میگیم که آرزوی همه آنها در اون لحظه این بوده که کاش سیستم ضد سرقت مسلحانه گاردمن را نصب کرده بودیم!!

البته سیستم ضد سرقت مسلحانه گاردمن با توجه به سیستم تشخیص فوق هوشمندی که داره، طبیعتا قیمتش هم به نسبت توانمندیش بالاست به همین دلیل در دنیا فروشگاه هایی که طلا و جواهرات اندکی، در حد یکی دو کیلو دارند، فقط به بیمه متکی هستند ولی فروشگاه هایی که طلا جواهرات بیشتری دارند، فقط سیستم ضد سرقت مسلحانه گاردمن را نصب میکنند، چون نه تنها بیمه نمیتونه جواب زن و بچه های کسانی که در سرقت کشته میشن بده بلکه اگر هم بحث جبران خسارت مالی را فقط مد نظر قرار بدیم، باید بگیم که اولا بیمه به سختی پوشش سرقت طلا را قبول میکنه و و اونهم تازه فقط حداکثر برای 20 کیلو و دوم اینکه هزینه های سالانه بیمه برای پوشش اینگونه مشاغل خیلی بالاست و از همه مهمتر اینکه، حتی اگر هم سرقت را ساختگی تشخیص ندن و بخوان بدون دردسر، خسارت پرداخت کنند، 20% فرانشیزی که در هنگام پرداخت خسارت کسر میکنن اونقدر در مقابل قیمت طلا زیاده که صاحبین فروشگاه های طلا جواهر را متقاعد میکنه که از همون اول یک بار هزینه سیستم ضد سرقت مسلحانه گاردمن را پرداخت کنند که نه جان و سلامتیشون در خطر بیفته و نه اموالشون سرقت بشه که برای همیشه خیالشون راحت باشه.

پس حالا یک بار دیگه چند لحظه چشمان خودتون را ببنیدید و تصور کنید که اگر با چنین صحنه ای روبرو شوید و سارقین  مسلح خشن وارد مغازه شوند، واقعا در اون لحظات از خدا چه میخواهید؟!!

لازم نیست بگید چه آرزویی میکنید، چون همونطور که گفتیم، بر اساس تجربه بیست ساله ما در بررسی چنین سرقتهایی که به سرقتهای به عنف شناخته میشوند، کاملا میدونیم که در اون لحظه از خدا چه میخواهید و خوشبختانه باید بگیم سیستم ضد سرقت مسلحانه گاردمن، دقیقا همون چیزیه که شما در اون لحظات  کابوس مانند و نفسگیر از خدا خواسته بودید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما از طریق شماره های زیر تماس بگیرید

          09371074457

         021-22564803

    باز گشت به صفحه اصلی

            Video courtesy of Pharosiran