>>آیا میدانید چرا بدون<<
 قفل ضد دیلم گاردمن
  هیچ دری ضد سرقت نیست؟!!
 چون سارقین روح نیستند
  که بتوانند از دیوار عبور کنند

پس اگر بتوانید ورود سارقین ازدرب، بالکن، پاسیو، نورگیر و پنجره ها که معابر اصلی ورود سارقین به داخل اماکن هستند را غیر ممکن کنید به واقع سارقین باید روح شوند تا بتوانند وارد منزل و محل کار شما شوند.

اکنون، برای اینکه بدانید که واقعا چطور میتوانید ورود سارقین را به منزل و محل کار  غیر ممکن نمائید، ابتدا باید به خاطر بسپارید که:

دوربین و دزدگیر، فقط سیستمهایی نظارتی هستند و نمیتوانند ورود سارقین را غیر ممکن کنند.

وقتی میگویند سارقین درب را شکسته اند در واقع فقط قفلهای روی درب را شکسته اند چون برای سارقین مطلقا تفاوتی نمیکند که درب از فولاد ضد برش ساخته شده باشد یا از چوب.


ضمن اینکه وقتی کلید، ریموت یا رمز درب، حفاظ، یا حتی گاوصندوق خود را گم میکنید، کلید ساز میتواند آن درب، حفاظ یا گاوصندوق را که تحت عنوان ضد سرقت به آن اعتماد کرده اید، از جمله دربهای چینی، ترک، ایرانی و .... که مجهز به قفلهای چندین زبانه هستند را باز کند پس سارقان نیز به راحتی میتوانند.

تنها تفاوت کلید سازان با سارقین در باز کردن انواع قفل این است که کلید سازان فقط با مته، مغزی قفل را تخریب میکند که درب  زخمی نشود، در حالیکه سارقین با استفاده از پیچگوشتی یا دیلم، به سادگی و سرعت انواع قفل درب، حفاظ و گاوصندوق را تخریب میکنند.

پس به یاد داشته باشید که فقط در صورتی میتوانید ورود سارقین از درب را غیر ممکن کنید که قفلی که روی درب نصب شده است، حتی اگر فقط یک زبانه داشته باشد، مطلقا و بدون هیچ اما و اگر و بهانه ای قابلیت باز شدن توسط شاه کلید و توپی زنی با پیچگوشتی و انبر قفلی و همچنین دیلم را نداشته باشد که البته در بین انواع قفلهای مکانیکی و الکترونیکی موجود در بازار.>>>

   فقط قفل ضد دیلم گاردمن

نه تنها قدرت تخریب دیلم سارقین را به سخره گرفته است بلکه توپی زنی و اسید زنی را هم مطلقا غیر ممکن مینماید و حتی اگر سارقین تا پشت درب منزل یا محل کار شما هم رسیده باشند، امکان ورود به آنها نخواهد داد.


برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما از طریق شماره های زیر تماس بگیرید

          09371074457

         021-22564803

       باز گشت به صفحه اصلی

            Video courtesy of Pharosiran